Shitet Golf 6 diesel (Foto)

Shitet Golfi 6 viti 2011 1.6 Bluemtoion

Ne gjendje të mirë teknike dhe optike. Me goma te reja, regjistrim edhe një vit.

Çmimi: 9 100 EUR
Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 – 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt

Tel; 044/593-555.
Viber; +38345567866

Të fundit nga IndeksOnline