11:18 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Shitet kjo AUDI (Foto)

Shes Audi A4 2.0 TDI (105kw – 146ps) LimoEdition viti i prodhimit 04/12/2008 ne gjendje perfekte.
Vetura eshte e posaardhur dhe padogan.
Fellne 18ich me goma te dimrit.
Led Xenon Bixenon
Komanda ne timon
Karrika me nxemje
Shanzher me 6CD + navi ETJ
Qmimi i Diskutushem…
Kontakt 044 459 627
VIBER +377 44 459 627