18:17 / E Enjte, 08 Shkurt 2018

Shitet shtëpia në Prishtinë, 700 metër katrorë me 6 ari truall (Foto)

Përmbajtja

Shes shtepin 700m2 4-katshe me 6ari truall lagjja Bregu i Diellit – Aktash-2 ne Prsihtine kati i perdhes i shtepis jane lokale kurse katet tjera jane perbanim dhe kan hyrje te veçant per secilin kate, shtepia posedon dhoma te gjumit, sallone, kuzhina, banjo, ballkone, ngrohje qendrore e cila ka mundesi te shfrytezohet me dru, thengjill, derivate ose rryme, shtepia posedon edhe bunar ne oborr 11 metra te thell. Shtepia posedon 8 vende parkingu per vetura. Informacion per blersin shtepi eshte e leshuar me qira me kontart per 9 vitet e ardheshme. Pronari posedon komplet dokumnatcione e rregullt. Çmimi 550.000€

INFO:
 044256256
 044256256
 +383 44 256 256

 a_shaipi@hotmail.com

Mos i humb