22:06 / E Enjte, 16 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Shitet shtëpia ne Tasligje

Shitet shtëpia ne Tasligje përball Tokbashqe’s me 420m2 .

Shtëpia ka dy hyrje ku njera pjes eshte e rregulluar dhe e banushme kurse hyrja tjeter ka dy kate te pa rregulluara .
Shtepia ka 420m2 total , hapsira e truallit eshte 2.83Ari .

çmimi:270.000 Euro i diskutueshëm

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283