21:00 / E Mërkurë, 04 Tetor 2023 / AR

Shiti gjërat personale për para, Blac Chyna zbulon detaje të reja nga jeta e saj

Blac Chyna ka folur së fundmi për shumë zhvillime të reja të jetës që kanë qenë në qendër të fokusit të saj duke përfshirë romancën me Derrick Milano.

“Ne kemi qenë së bashku në fakt pak më shumë se katër muaj, por jemi njohur që nga viti 2019,” shpjegoi ajo duke shtuar, “Unë kam takuar familjen e tij, ai është takuar me familjen time”.

Marrëdhënia vjen mes lajmeve se modelja ka shitur sende personale për të fituar para. Megjithatë, ajo tregoi se kryesisht ka të bëjë me dëshirën për të çliruar jetën e saj nga pasuritë e panevojshme dhe nga ato që e mbajnë të lidhur me të kaluarën e saj nga e cila dëshiron të largohet.

“Ndjehem sikur shumë gjëra mbajnë energji, apo jo? Dhe ne e kishim diskutuar këtë më parë, thjesht doja një fillim të ri,” tha ajo. “Dhe nuk mendoj se është e gabuar të shesësh gjërat e tua të vjetra.” “Në këtë pikë të jetës sime, nuk i vlerësoj vërtet gjërat materiale”, shtoi Chyna.

Blac tashmë ka shumë në mendjen e saj pasi ajo është përfshirë në një mosmarrëveshje për kujdestarinë me  Tyga, mbi djalin e tyre 10-vjeçar, Mbretin Kajro.

Në dokumentet gjyqësore të marra nga ET të martën, ajo po i kërkon gjykatës të urdhërojë Tyga të paguajë faturat e saj ligjore dhe po kërkon që të drejtat e saj prindërore të zgjerohen në lidhje me djalin e tyre. Kjo përfshin një kërkesë për më shumë vizita dhe më shumë transparencë kur bëhet fjalë për informacionin në lidhje me gjendjen shëndetësore të King.