09:33 / E Hënë, 06 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Shkakton vetaksident në Gjakovë, pëson lëndime trupore (Foto)

Mëngjesin e sotëm në rrugën “Nëna Terezë” në Gjakovë ka ndodhur një vet aksident trafiku.

Ngasësi i veturës “BMW” ka hup kontrollin mbi automjetin e tij duke marrë më pas lëndime trupore.

Indeksonline ka siguruar fotot nga ky vetaksident ndërsa sipas dëshmitarëve të rastit, policia e trafikut ka dalë në vendin e aksidentit dhe është marrë me procedurat e mëtejme./Indeksonline/