09:29 / E Enjte, 20 Shkurt 2020

Shkenda +16, këtë ditë me shi e bën të nxehtë

Të gjithë e njohin Shkenda Duboven si një femër e suksesshme në biznes. Por, këngëtarja kosovare di të jetë inspirim për shumëkë me pozat e saj.

Një story e saj në Instagram tregon anën “hot” të Shkendës. “Linjat e suksesit” e quan Shkenda këtë fotografi që mund të kete bërë për vete mijëra ndjekës të saj.

Shkenda ka vite që drejton me sukses një qendër dobësimi me disa pika në qytete të ndryshme të Kosovës.

Ajo ka hobi muzikën dhe herë pas here lanson këngë sa për të iu qëndruar besnike fansave të saj./Indeksonline/