11:37 / E Premte, 09 Qershor 2023 / B O

Shkumbin Ismaili lanson këngën e re, s’e ndërron stilin

‘Kush të tha’ është projekti i radhës nga Shkumbin Ismaili.

Artisti shumë i pëlqyer nga shqiptarët e solli këngën e re me videoklip dhe ka marrë goxha klikime.

Tekstin dhe muzikën i ka punuar vet Ismaili dhe ju mund ta dëgjoni në linkun më poshtë.