19:52 / E Hënë, 26 Shkurt 2024 / AR

Shkurte Fejza me Gresën lansojnë këngën e re, e shtyen për shkak të rastit

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli kanë lansuar duetin e ri.

“Amaneti i Nanës” titullohet kënga e cila ishte planifikuar të lansohej për nder të 16-vjetorit të pavarësisë së Kosovës, por që e njëjta ishte shtyer për shkak të aksidentit të cilin e pësoi bashkëshortin i Shkurtes, Hajrushi.

“Amaneti i Nanës” Kjo këngë ka qenë e planifikuar me u lansu para 1 jave por per shkak te rrethanave eshte shty…shpresoj t’a pëlqeni ❣️“, shkroi Gresa në publikim./Indeksonline/