23:57 / E Enjte, 18 Tetor 2018 / indeksADMonline

Shkurte Gashi dhe Dhurata Dora aq të ngjashme në foton e fundit

Ato janë dy nga këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera të publikut.

Edhe pse të ndryshme në stilin e të kënduarit, Dhurata Dora dhe Shkurte Gashi janë tejet të kërkuara dhe mjaftë aktive me projekte.

Por, përveç muzikës ato i lidh edhe një miqësi mjaftë e mirë, këtë e tregon edhe fotografia e tyre e fundit, ku duken madje tejet të ngjashme./Indeksonline/