23:59 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Shkurte Gashi shoqërohet me Anitën dhe Lolën

Janë eventet ato që shpesh mbledhin personalitete të shquara të vendit. Ndërsa ata asnjëherë nuk hezitojnë që këto momente t’i ndajnë edhe me miqtë e tyre në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Së fundmi pjesë e një ahengu u bënë edhe motrat Muçaj, Anita dhe Lola të cilat janë edhe kunata. Ndërsa në një tavolinë më to shihet dhe këngëtarja Shkurte Gashi, e cila edhe e ka postuar këtë fotografi në rrjetin e saj social Instagram./Indeksonline/