15:33 / E Enjte, 09 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Shokon 28 vjeçari: Bëj seks me motrën time që është e martuar dhe ka një djalë, por…

Një djalë 28 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se bën seks me motrën e tij, e cila është e martuar dhe ka një djalë, përcjell Bota sot.

Djali thotë se ai dëshiron të jetë në lidhje me të, por që askush nuk do ta pranonte këtë gjë.

Një djalë 28 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se bën seks me motrën e tij, e cila është e martuar dhe ka një djalë, përcjell Bota sot.

Djali thotë se ai dëshiron të jetë në lidhje me të, por që askush nuk do ta pranonte këtë gjë.

Rrëfimi i tij:

Bëj seks të mahnitshëm me një femër të mrekullueshme dhe unë dua të jem me të.

Por nuk është një lidhje që njerëzit do ta pranojnë, pasi ajo është motra ime.

Isha beqar, duke shikuar për takime dhe duke kërkuar ta gjej të duhurën. Ishte gjithçka shumë mirë deri në një mbrëmje javën e kaluar.

Unë jam 28 vjet dhe kam një motër. Ajo është 26 vjet, e martuar dhe ka një djalë. Kisha punuar shumë gjatë dhe ajo më tha të bënte shoping për mua dhe më pas të ma sillte atë mbrëmje.

Burri i saj e kishte marrë djalë tek prindërit e tij për disa ditë.

E dija se ajo ishte vetëm dhe i thashë të rrinte që të hante diçka.

Ne hapëm një shishe me verë dhe e pimë pasi hëngrëm.

Gjithmonë kam menduar se ajo ka një martesë të lumtur por gjërat mes tyre nuk ishin ashtu siç mendoja, andaj ajo nuk kishte shkuar për t’i vizituar prindërit e burrit bashkë me të dhe djalin.

Derisa ajo kishte pirë, i thashë se mund të rrinte atë natë dhe unë do t’ia liroja shtratin tim ndërsa do të flija në dhomën tjetër.

Ajo nuk kishte rroba të gjumit me vete dhe qeshi e tha se do të flinte në të brendshme.

U zgjova në mesnatë për të pirë ujë dhe ajo erdhi në kuzhinë. Nuk mund të mos e admiroja figurën e saj aq seksi dhe i thash se sa e nxehtë dukej.

Ajo vetëm qeshi dhe në minutën tjetër unë shkova tek ajo dhe e putha. Ishte shumë e nxehtë dhe ne përfunduam duke bërë seks. Ishte e mahnitshme.

Tani ajo është në mes meje dhe burrit të saj. E dua aq shumë atë dhe dua të kujdesem për të. Unë po ashtu dua lidhje seksuale me të, por si?

Përgjigja e psikologes:

Është në kundërshtim me ligjin të bësh seks me motrën tënde, për shumë arsye, andaj kjo lidhje nuk bën të shkojë më tutje.

Motra jote duhet të fokusohet në zgjidhjen e problemeve me burrin e saj. Të bëjë seks me ty nuk i ndihmon aspak.

Ti dëshiron ta ndihmosh atë por mënyra më e mirë për ta ndihmuar është të mos bësh më kurrë seks me të përsëri.

Bëja këtë të qartë asaj dhe thuaj që të fokusohet në martesën e saj.

Një lidhje me incest nuk mund të të ndihmojë ty. Është natyrale që do të gjesh dikë të veçantë por ajo nuk mund të jetë motra jote.

Ti duhet të dalësh dhe të merresh me jetën tënde sociale që të gjesh dikë që është e lirë të jetë në lidhje me ty.