00:35 / E Enjte, 12 Dhjetor 2019

Shoqja e ngushtë ia vodhi paratë nga kuleta, kamera filmoi gjithçka!

Shumë persona mund të jenë zhgënjyer sa u përket raporteve në shoqëri, dhe kjo ndodh për arsye të ndryshme.

Kështu, një vajzë dyshoi se shoqja e saj e ngushtë të cilën e njifte prej 14 vitesh po i vjedhte asaj para, shkruan Indeksonline.

Pas kësaj, Samantha Wood e kuptoi se po i mungonin paratë, andaj ajo  bleu një kamera të vogël dhe instaloi në kuzhinën e shtëpisë së saj, ku pikërisht kishte lënë dhe çantën.

Nga pamjet filmike, shoqja e saj Collier, 28 vjeçe futi duart në kuletën e saj dhe i mori një sasi parash duke i fshehu në rrobat e saj.

Samantha vendosi ta denonconte aktin e turpshëm.

Pas arrestimit, Collier vazhdon t’i dërgojë mesazhe shoqes së saj duke i kërkuar falje dhe pendesë./Indeksonline/