Showbiz

  • “Bota e Duas”, këngëtarja shqiptare realizon video epike për revistën “Vogue”
  • Modelja e njohur: Ronaldo ma bëri bllok në Instagram, pasi e refuzova
  • Rina Balaj dhe Sin Boy në momente intime, më të dashuruar se kurrë