20:33 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Shpend Ahmeti sonte po bën tifo për Kosovën

Në stadiumin “Fadil Vokkri”, të kryeqytetit ndodhet edhe i pari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Ahmeti duket se do të bëjë nga afër tifo për kombëtaren e Kosovës, transmeton Indeksonline.

Na ndajnë edhe pak minuta, derisa të nisë përballja mes ekipit të Kosovës dhe Maltës. /Indeksonline/