12:12 / E Enjte, 13 Qershor 2019

Shpërthen bombola e gazit, lëndohet punëtorja në Ferizaj

Foto ilustrim

Një incident ka ndodhur dje në Ferizaj ku në një lokal ka shpërthyer një bocë e gazit.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ramadan Rexhepi”, ku një femër ka marr lëndime trupore dhe është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

Rasti është duke u hetuar nga Policia.