08:00 / E Premte, 22 Shtator 2023 / L K

Shpërthim i fuqishëm në veri të Mitrovicës

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Mitrovicën veriore, në lagjen e “Boshnjakëve”.

Shpërthimi ka ndodhur rreth mesnatës dhe nuk raportohet për të lënduar.

Ndërsa, policia ndodhet në vendin e ngjarjes, raporton IndeksOnline.