18:28 / E Mërkurë, 20 Janar 2021 / A. A

Shpërthim i madh në Madrid, së paku 3 persona të vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në kryeqytetin spanjoll, Madrid.

Një bombolë gasi ka shpërthyer në qendër, si pasojë kanë vdekur së paku 3 persona dhe qindra tjerë janë lënduar.

/Indeksonline/