23:47 / E Martë, 16 Gusht 2022 / OSH

Shpëtohet nga flakët vetura, intervenon shpejt Policia e zjarrfikësit

Një veturë e tipit “Passat” është shpëtuar nga përfshirja e flakëve në Prishtinë, saktësisht në Breg të Diellit.

Me intervenimin e shpejtë të njësive policore dhe zjarrfikësve, vetura ka shpëtuar pa dëme të mëdha materiale.

IndeksOnline ju sjell pamjet: