21:50 / E Martë, 31 Mars 2020

Shqiptarët e Diaspores gjatë Karantimit- Gruaja e rreh me kabëll burrin, ai i publikon gjestet e pahijshme!

Të qëndruarit në shtëpi për ditë të tëra, duket se po i bën dëm shumë kujt. Kështu një çift shqiptar në diasporë kanë pasur një grindje të tmerrshme me njëri-tjetrin, ku nuk ka munguar as dhuna nga ana e gjinisë femrore.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video, teksa një grua shfaqet duke kërcënuar bashkëshortin e saj.

E njëjta në prani të fëmijëve ndjek burrin e saj për ta rrahur, shkruan Indeksonline.

Gruaja e ‘egër’ flet shqip dhe nuk ndalet së ofenduari babain e fëmijëve të saj, duke bërë njëkohësisht veprime të pahijshme.

Video në fjalë ëshë xhiruar nga burri i saj, nga i cili edhe mendohet se është shpërndarë. /Indeksonline/