06:24 / E Diele, 08 Tetor 2017 / indeksADMonline

Shqiptari 34-vjeçar vdes në Itali

Një shqiptar 34-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti që ka nodhur përgjatë rrugës “Diversivo Acquachiara” në Itali.

Raportohet se shqiptari ishte duke udhëtuar me një skuter dhe është përplasur me një kamion. 34 vjeçari ka ndërruar jetë menjëherë pavarësisht ndihmës që i është dhënë.

Policia po heton rastin.