07:17 / E Hënë, 20 Maj 2019

Shqyrtohet Projektligji për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për financimin e subjekteve politike

Komisioni për të Drejtat, Interesat e Komuniteteve dhe Kthim do të zhvillojë sot mbledhjen e radhës.

Në këtë mbledhje pritet të bëhet shqyrtimi i Projektligjit për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për financimin e subjekteve politike, transmeton Indeksonline.

Mbledhja fillon në ora 10:00 në sallën N303./Indeksonline/