22:48 / E Shtunë, 26 Shtator 2020

Shtatë gola, një fitues – Interi bën mrekullinë në fund

Skuadra e Inter ka arritur të fitoj ndeshjen kundër Fiorentinas me rezultat 4:3.

Kjo ndeshje triller, fituesin e kuptoj krejt në minutat e fundit, transmeton Indeksonline.

Lukaku dhe D’Ambrosio shënuan gol për Interin në minutat 88 dhe 89 për ta rikthyer rezultatin në favor të tyre.

Për Interin po ashtu shënoj Lautaro Martinez dhe tjetra ishte një autogol.

Kurse, tek Fiorentina shënuan Kouame, Castrovill dhe Chiesa.

Interi e nis sezonin e ri të Series A me 3 pikë të arta./Indeksonline/