15:10 / E Martë, 02 Mars 2021 / OSH

Shtatë vite para Kanyet, sot para pasqyres

Kimi vazhdon të jetë aktive në jetën e përditshme dhe në rrjetet sociale, pavarësisht procesit të divorcit të kërkuar nga vetë ajo.

Bukuroshja e famshme ka publikuar foto para pasqyrës si pjesë e reklamës për gjigantin “Dolce & Gabbana”.

Ajo zbuloi linjën e re të të brendshmëve nga shtëpia ikonike e modës.

Kimi ka publikuar në storie linjën e re të veshjeve për femra që vërtet po vlerësohen si mbresëlënëse./Indeksonline/