16:25 / E Mërkurë, 28 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Shtatëzania vetëm sa e ka zbukuruar Emina Çunmulajn (Foto)

Thonë se shtatëzania vetëm sa i zbukuron vajzat, e këtë më së miri po e tregon Emina Çunmulaj.

Ajo po duket tejet e bukur, e veshur me një palë bikini ngjyrë vjollcë, shkruan Indeksonline.

Emina mban në duar vogëlushen e saj, e cila është shumë e lezetshme.

Modelja po jeton si nëpër ëndrra, meqë ajo ka një jetë mjaft të mirë dhe një familje të shëndoshë./Indeksonline/