09:55 / E Martë, 17 Tetor 2017 / indeksADMonline

Shtetasi i Shqipërisë bie pre e vjedhjes në Graçanicë

Përmes një komunikate dërguar për media, Policia e Kosovës njofton për një rast vjedhjeje në Graçanicë.

Në raportin 24-orësh të PK-së thuhet se një shtetasit të Shqipërisë i janë vjedhur para dhe një pasaport nga vetura e tij, e cila ishte parkuar në parkingun e një kompanie.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin./AktivPress