23:32 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Shumë më bukur e thjeshtë, Samanta e dëshmon këtë (Foto)

Samanta Karavella është kritikuar shumë herë për vendosjen e grimit të tepërt.

Por me të drejtë. Kjo e fundit duket shumë më bukur me më pak grim, transmeton Indeksonline.

Së fundi ka publikuar një fotografi në të cilën tregon se sa mirë di të pozojë ajo dhe sa mirë mund të duket me pak grim, duke treguar thjeshtësinë e saj./Indeksonline/