19:47 / E Diele, 19 Janar 2020 / indeksADMonline

S’i duhet fotoshopi, ia ka falë Zoti bukurinë

Ajo është një nga femrat më të komentuara shqiptare, madje me të drejtë thuhet se është një femër perfektë.

Bëhet fjalë për Adrola Dushin, e cila edhe pse nënë e një djali, vazhdon ta ruajë freskinë dhe natyralitetin.

Këtë e dëshmon edhe fotografia e saj e fundit që ka postuar në Instagram, ku duket thjeshtë përrallore./Indeksonline