23:54 / E Premte, 17 Maj 2024 / FR

Si dy “rrusha”, momenti kur futen çifti i ri, Mërgimi dhe Engjëllushja

Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë.

Në media po flitet se ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër.

Ceremonia ishte mjaft private dhe pa praninë e kamerave.

Indeksonline ka siguruar pamje të qiftit duke hyrë së bashku në sallë.