13:29 / E Martë, 01 Dhjetor 2020 / OSH

Si rrallë herë, një këngëtare shqiptare guxon të postojë pa grim

Janë të pakta këngëtaret shqiptare që marrin guxim që të publikojnë foto apo video në rrjetet sociale pa grim. Por, këtë e ka bërë Eneda Tarifa.

Këngëtarja nga Shqipëria ka publikuar një video, duke bërë flokët gërshetë, gjersa uron ardhjen e muajit të dhjetorit.

Siç mund të shihni, Eneda është 100% natyrale dhe origjinale në këtë publikim./Indeksonline/