12:52 / E Diele, 03 Nëntor 2019 / indeksADMonline

Si të humbni peshë shpejt dhe thjesht

Laura e cila është mjaftë e njohur në TV, ka zbuluar këshillat e saj për ta mbajtur trupin në formë.

Në mënyrë që të humbni peshë, ajo rekomandon t’i përmbaheni udhëzimeve ditore të kalorive duke monitoruar kontrollin tuaj të ushqimit.

Ajo tha: “Një nga këshillat e mia kryesore është të pini shumë ujë, kjo është një mënyrë e shkëlqyeshme për të mbushur veten dhe ka bërë një përmirësim të madh edhe për lëkurën”.

“Gjithashtu, kam filluar ta zëvendësoj kafenë me çajra bimorë”, tha ajo./Indeksonline/.