22:02 / E Hënë, 17 Shkurt 2020

Si të keni buzë të mbushura si të Kylie Jenner

Kylie Jenner  ndau një klip të ri në faqen e saj në Instagram Kylie Cosmetics të dielën.

Bukuroshja 22-vjeçare u tregoi ndjekësve të saj se si bën make up të shpejt buzëve të saj duke përdorur një buzëkuq dhe shkëlqim brenda minutave, transmeton Indeksonline.

Dhe duke e bërë këtë, ylli i TV zbuloi se ajo me të vërtetë e bën atë të duket shumë më e madhe me ndihmën e tre produkteve të bukurisë.

Vajza e Kris Jenner fillimisht i rreshtoi buzët me një trëndafili të errët, të tejmbushur në mënyrë që buzët e saj të kenë më të mbushura.

Pastaj ajo mbushi në buzët e saj me një prej buzëkuqeve të lëngshme.

Dhe së fundmi ylli, i cili po ashtu flokët i kishte të stiluar në të njëjtën kohë, shtoi një shtresë bujare të shkëlqimit të buzëve.

Ajo përdori Lip Trio, Lipon Liner Coconut, buzëkuq Kylie Matte dhe Gloss Crystal.  

Më pas  bukuroshja tregoi dollapin e saj të çantave, e cila është e mbushur me dizajne nga Hermes, Dior, Gucci dhe Louis Vuitton.

Koleksioni i saj vlerësohet të jetë me vlerë mbi 1 milion dollarë./Indeksonline/