18:08 / E Enjte, 11 Janar 2018 / indeksADMonline

Si t’i bartni kontaktet nga Samsung S8 në Note 8 (Video)

Ekziston një mundësi që t’i bartni kontaktet e numrave dhe fotove nga Samsung S8 dhe S8+ në modelin e ri, Samsung Note 8.

Kjo është procedurë e thjeshtë dhe zgjatë deri në 4 minuta. Për të realizuar këto në mënyrë të lehtë, mjafton ta shikoni këtë video për të parë procedurat e bartjes./Indeksonline/