23:52 / E Martë, 21 Janar 2020

Sikur binjake, Kim pozon pranë motrës së vogël!

Familja Kardashian është një nga familjet më të popullarizuara nëpër rrjetet sociale.

Nga më të njohurat nëpër mediat rozë dhe në rrjetet sociale padyshim janë Kim Kardashian 39 vjeçare, si dhe Kylie Jenner 22 vjeçare, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ka qenë vetë Kylie, e cila ka pozuar përkrah motrës së saj Kim dhe nga komentuesit janë quajtur si binjake për shkak të ngjashmërisë që kanë.

Kujtojmë që ato janë personazhe me ndikim të madh tek publiku në të gjithë botën për shkak të famës që gëzojnë. /Indeksonline/