09:03 / E Hënë, 13 Korrik 2020

Sikur sirenë, Bella pozon në formën më të mirë

Modelja e njohur me famë botërore Bella Hadid, njihet për bukurinë dhe linjat e saj trupore.

Madje, ajo jo rastësisht konsiderohet si një nga modelet më të bukura në botë, shkruan Indeksonline.

Këtë fakt e ka dëshmuar edhe në paraqitjen e fundit, ku Bella ka pozuar sikur një sirenë deti.

Duke vënë linjat trupore në plan të parë, Bella edhe njëherë ka dëshmuar se është prej modeleve më të bukura në botë. /IndeksOnline/

Mos i humb