12:46 / E Enjte, 12 Dhjetor 2019

Sikur sirenë deti, moderatorja shqiptare pozon nga plazhi

Moderatorja e njohur shqiptare Roza Lati është një personazh mjaft i dashur i ekranit shqiptar.

Roza njihet edhe si moderator, me drejtimin e disa emisioneve, duke u bërë kështu personazh mjaft i dashur dhe i përfolur nëpër mediat rozë.

Së fundmi ajo ka pozuar nga plazhi, ku është shfaqur sikur një sirenë deti, duke ekspozuar linjat e saj trupore në formën më të mire. /Indeksonline/

Mos i humb