00:01 / E Shtunë, 13 Janar 2018 / indeksADMonline

Sinan Hoxha dhe Andrra në darkë me çiftin e njohur (Foto)

Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra janë shfaqur këtë herë jo vetëm por duke darkuar me ciftin e njohur.

Këto imazhe i ka publikuar vet Sinani në llogarinë e tij në “Instagram” ku i shohim së bashku me Besin dhe Xhensilën.

Të gjithë ata dukeshin se po e shijonin darkën së bashku dhe sidomos zonjat të cilat shkëlqenin.

Ndryshe, të dy çiftet kanë shoqëri shumë të mirë me njëri tjetrin./Indeksonline/