17:54 / E Shtunë, 23 Maj 2020

Sinan Vllasaliu lanson “Imazhi”

Sinan Vllasaliu gëzon fansat, sjell projektin e ri!

Këngëtari i mirënjohur kosovar Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën më të re.

Kënga mban titullin “Imazh”, dhe është lansuar vetëm në versionin audio.

Për tekstin është përkujdesur Ghulo ndërsa për muzikë Wirusi./Indeksonline/

Mos i humb