17:09 / E Premte, 16 Prill 2021 / Ç.Q

Sinan Vllasaliu publikon këngën “Linda Linda”

Këngëtari i njohur, Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e re.

“Linda Linda” është i titullar projekti i ri i Vllasaliut, transmeton Indeksonline.

Teksti është shkruar nga Ilir Berani, kurse muzika dhe orekstrimi janë bërë nga Ëirusi.

Videoklipi është realizuar nga “MaxProduction”./Indeksonline/