15:14 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

Situatë e pakëndshme në Çeki, tifozi futet lakuriq në fushë (Video)

Një situatë e pakëndshme ka ndodhur në stadiumin e Pilzen, në Republikën e Çekisë.

Në ndeshje Pilzen- Karvina, pak minuta pa përfunduar ndeshja, në fushën e lojës u shfaq duke vrapuar thuajse lakuriq një tifoz i çuditshëm.

Forcat e sigurisë së ndeshjes vrapuan pas tij dhe në një moment arritën ta neutralizojnë./IndeksOnline/