19:21 / E Mërkurë, 04 Tetor 2023 / AR

“S’ja keni idenë” publikohet nga Stresi

Stresi ka lansuar këngën e tij të radhës.

Kënga e re titullohet “Sja keni idenë” dhe është realizuar me videoklip.

Të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.