16:27 / E Shtunë, 21 Nëntor 2020

S’ka kush që ia kalon, Kim Kardashian e veshur thjesht por vezullon!

Ylli televiziv, Kim Kardashian ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E veshur si mos më mirë, ajo duket për bukuri, shkruan IndeksOnline.

Vlen të përmendim faktin se kohën e fundit ajo dukshëm ka lënë anash provokimet, duke u përkushtuar më shumë tek familja dhe biznesi i saj.

Ndërkohë që edhe më tej, ajo vazhdon të jetë njëra ndër femrat më të përfolura në botë./IndeksOnline/