22:55 / E Shtunë, 09 Nëntor 2019

S’ka qadër për Fatmir Spahiun, vetëm ajo e akulloreve i kryen punë

Për Fatmir Spahiun, aktorin e njohur shqiptar asnjë qadër nuk i kryen punë, vetëm ajo e akulloreve.

Ai për sensin e humorit që ka, vazhdimisht komentohet, shkruan Indeksonline.

Kësaj rradhe Fatmiriu postoi një foto në Instagram ku shihet se moti është më shi, dhe ai ka një qadër.

“Me çader te akulloreve!”, shkroi ai./Indeksonline/