19:50 / E Shtunë, 01 Gusht 2020

S’ka shumë që u bë nënë, aktorja shqiptare befason me linjat

Ajo është një nga aktoret dhe prezantueset më të komentuara dhe më të pëlqyera shqiptare.

Bëhet fjalë për Jonida Vokshin, e cila është më se aktive në rrjete sociale.

Por, bukuroshja ka befaruar me fotografinë e fundit, derisa shfaqet në bikini.

Linjat e saj janë në top formë, kjo pas lindjes së foshnjës së parë me aktorin kosovar, Besnik Krapi.

Çifti kurorëzoi dashurinë vitin që lamë pas./Indeksonline

Mos i humb