23:51 / E Shtunë, 25 Janar 2020

Skerdi Ago lë muzikën?

Këngëtari i njohur shqiptar Skerdi Ago është mjaft i dashur i në Shqipëri, po ashtu edhe në Kosovë.

Ai ka bashkëpunuar me artistë dhe autorë mjaft të njohur të muzikës shqiptare, shkruan Indeksonline.

Ai para pak minutash, shpërndau një fotografi në Instagram ku tha se e ka lërë muzikën.

“Ska muzikë më”, ka shkruar ai.

Ai është i martuar me Vesën, ku janë bërë prindër për herë të parë.

Që nga ajo kohë ata po kalojnë shumë kohë së bashku, e kjo ndoshta mund të jetë edhe arsyeja që po e lë muzikën./Indeksonline/