13:32 / E Martë, 28 Janar 2020

Skerdi ka një premtim për adhuruesit

Skerdi po rikthyet me këngë të reja, të paktën kështu ka paralajmëruar vetë ai në një postim.

Këngëtari i mirënjohur, përmes një statusi në InstaStory ka shkruar se ka bërë shumë këngë për dashurinë të cilat në të do të gjejë veten

“I kam shumë këngë dashurie sa do dashuroheni dhe do gjeni veten shumë në to ju premtoj”, ka shkruar Skerdi.

Kujtojmë se kënga e tij e fundit është “Shpirti zi” në bashkëpunim me këngëtaren Diellza.

Ndryshe, Skerdi pak javë më parë u bë baba për të parën herë./Indeksonline/