19:13 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Skerdi publikon me videoklip ‘Diablo’

Skerdi në bashkëpunim me reperin e ri, Thepak kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga e re me titullin ‘Diablo’ është publikuar edhe videoklip, shkruan Indeksonline.

Producent i këngës është R Beatz, me tekst nga Skerdi dhe Thepak, ndërsa klipi u punua nga ‘Pro Video’.

Ky është bashkëpunimi i parë i dy artistëve cili sigurisht do të mirëpritet nga adhuruesit e dy artistëve.

Kënga ‘Diablo’ tashmë gjendet në kanalin ‘Youtube’./Indeksonline/