18:19 / E Shtunë, 16 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Skerdi publikon një pjesë të hitit të tij të ri (Video)

Skerdi tashmë është një emrat më të fuqishëm të skenës muzikore. Stili i tij i veçantë dhe bashkëpunimi me Gjikon “Falje” i solli tejet sukses atij. E shumë shpejtë ai pritet të vij edhe më hitin e radhës, shkruan Indeksonline.

Skerdi kësaj radhe vjen solo, të cilin projekt e ka paralajmëruar edhe përmes llogarisë së tij në rrjetin social Instagram.

Pa dhënë detaje të tjera, ai për ndjekësit e tij ka publikuar edhe një pjesë të videoklipit të tij. Ndërsa për muzikën është përkujdesur RedBox Entertainmet, për pjesën vizuale Valon Aziri e për tekstin e ka shkruar vet ai./Indeksonline/

#COMINGSOON @redboxent @bigbangbeats @granitmuhaxheri @valon.aziri @avddigital

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on