17:51 / E Enjte, 27 Maj 2021 / Blerim

Skuadra e Liverpoolit publikon dizajnin e fanellave të reja!

Skuadra Liverpoolit tashmë ka publikuar dizajnin e fanellave për sezonin e ri.

Me një dizajn pak më ndryshe të sponsorizuar nga gjiganti ‘NIKE’, Liverpoolit do të ketë fanellat e reja për sezonin e ri, shkruan IndeksOnline

Te pjesa e qafës dhe krahët, fanellat do të kenë nga një shirit ngjyrë portokalli të cilën nuk jemi mësuar ta shohim.