09:25 / E Premte, 29 Maj 2020

“Sofija” për përshëndetjen e Kurtit dhe Ahmetit: Edhe 2 prova edhe vallen e Rugoves ta djegin

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti dje ka vizituar Komunën e Prishtinës, ku është pritur nga kryetari Shpend Ahmeti.

Dyshja u përshëndeten më bërryla, e kjo nuk shpëtoi pa u komentuar nga aktori kosovar Adnan Blaku i njohur si “Sofija”.

Në profilin e tij në Instagram, ai postoi fotografinë e tyre, shoqëruar me reagimin e tij.

“Edhe 2 prova edhe vallen e Rugoves ta djegin”, ka shkruar ai.

Aktori është shumë aktiv nëpër rrjete sociale, ku komenton pothuajse cdo ngjarje në vend./Indeksonline/

Mos i humb